Jdi na obsah Jdi na menu
 

 "A" mužstvo

 Pardubický kraj - Tlapnet Krajský přebor mužů

TJ a MU - PODZIM 2017

Zápasy Podzimní části sezóny 2017 / 2018

1. kolo       NE  13.08. 17:00     Moravany – Chrudim "B"   2 : 2, pen. 4 : 5

2. kolo       SO  19.08. 17:00     Choceň – Moravany         1 : 1, pen. 4 : 5

3. kolo       NE  27.08. 17:00     Moravany – Svitavy        :

4. kolo       SO  02.09. 17:00     Slatiňany – Moravany           :

5. kolo       NE  10.09. 17:00     Moravany – Holice               :

6. kolo       SO  16.09. 16:00     Česká Třebová – Moravany   :

7. kolo       NE  24.09. 16:00     Moravany – Dobříkov             :

8. kolo       NE  01.10. 15:30     Hlinsko – Moravany             :

9. kolo       NE  08.10. 15:30     Moravany – Heřmanův Městec  :

10. kolo     SO  14.10. 15:00     Moravská Třebová – Moravany     :

11. kolo     NE  22.10. 15:00     Moravany – Lanškroun        :

12. kolo     SO  28.10. 14:00     Litomyšl – Moravany   :

13. kolo     NE  05.11. 13:30     Moravany – Žamberk             :

14. kolo     NE  12.11. 13:30     Polička – Moravany           :

15. kolo     SO  18.11. 13:00     Moravany – Třemošnice        :

 

Tabulka podzimní části sezóny 2017 / 2018

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Hlinsko 2 2 0 0 7:3 6 0 0
2. Lanškroun 2 2 0 0 5:1 6 0 0
3. Slatiňany 2 2 0 0 4:0 6 0 0
4. Chrudim B 2 2 0 0 5:2 5 1 0
5. Moravská Třebová 2 2 0 0 2:2 4 2 0
6. Holice 2 1 0 1 4:4 3 0 0
7. Choceň 2 1 0 1 3:3 3 1 1
8. Moravany 2 1 0 1 3:3 3 1 1
9. Žamberk 2 1 0 1 2:3 3 0 0
10. Svitavy 2 1 0 1 1:2 3 0 0
11. Heřmanův Městec 2 1 0 1 2:4 3 0 0
12. Polička 2 0 0 2 2:3 1 0 1
13. Dobříkov 2 0 0 2 1:2 1 0 1
14. Česká Třebová 2 0 0 2 2:5 1 0 1
15. Litomyšl 2 0 0 2 3:5 0 0 0
16. Třemošnice 2 0 0 2 2:6 0 0 0

 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Konečná tabulka sezóny 2016 / 2017

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Slatiňany 30 24 0 6 91:23 71 3 2
2. Třemošnice 30 23 0 7 48:29 65 6 2
3. Chrudim B 30 21 0 9 74:31 64 2 3
4. Holice 30 19 0 11 74:38 58 2 3
5. Libišany 30 19 0 11 64:40 58 2 3
6. Česká Třebová 30 18 0 12 54:55 52 4 2
7. Hlinsko 30 14 0 16 54:52 45 1 4
8. Svitavy 30 15 0 15 61:60 45 2 2
9. Moravská Třebová 30 14 0 16 50:44 44 2 4
10. Žamberk 30 13 0 17 38:36 41 3 5
11. Choceň 30 13 0 17 44:61 37 4 2
12. Polička 30 12 0 18 44:63 35 4 3
13. Heřmanův Městec 30 9 0 21 44:85 30 1 4
14. Moravany 30 10 0 20 44:64 29 4 3
15. Dolní Újezd 30 8 0 22 39:80 24 2 2
16. Přelouč 30 8 0 22 35:97 22 3 1

 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Konečná tabulka sezóny 2015 / 2016

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Holice 30 26 0 4 86:39 70 8 0
2. Chrudim B 30 23 0 7 79:41 69 2 2
3. Pardubice B 30 23 0 7 87:33 68 3 2
4. Slatiňany 30 23 0 7 73:28 68 3 2
5. Svitavy 30 19 0 11 82:48 58 2 3
6. Česká Třebová 30 17 0 13 46:40 50 5 4
7. Choceň 30 17 0 13 41:41 50 3 2
8. Polička 30 15 0 15 48:51 48 1 4
9. Moravany 30 13 0 17 49:58 37 2 0
10. Hlinsko 30 9 0 21 44:44 35 0 8
11. Žamberk 30 10 0 20 36:54 32 2 4
12. Třemošnice 30 10 0 20 34:55 32 3 5
13. Moravská Třebová 30 11 0 19 34:61 29 6 2
14. Přelouč 30 10 0 20 31:81 29 3 5
15. Lanškroun 30 9 0 21 43:72 23 3 2
16. Letohrad B 30 5 0 25 23:90 16 0 1

 

Konečná tabulka sezóny 2014 / 2015

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Chrudim B 30 21 3 6 91: 24 69 3 ( 21)
2. Lanškroun 30 18 6 6 62: 36 63 3 ( 15)
3. Holice 30 18 6 6 77: 31 63 3 ( 15)
4. Moravany 30 17 8 5 67: 36 61 2 ( 14)
5. Choceň 30 14 7 9 61: 35 56 7 ( 4)
6. Žamberk 30 12 10 8 44: 36 54 8 ( 1)
7. Polička 30 13 7 10 55: 42 50 4 ( 1)
8. Svitavy 30 14 5 11 67: 47 50 3 ( 2)
9. Třemošnice 30 13 4 13 38: 40 44 1 ( -2)
10. M. Třebová 30 12 6 12 53: 45 44 2 ( -3)
11. Hlinsko 30 10 6 14 45: 47 37 1 ( -9)
12. Letohrad 30 9 6 15 47: 68 36 3 (-12)
13. D. Újezd 30 8 4 18 44: 92 29 1 (-17)
14. Litomyšl 30 8 3 19 41: 79 28 1 (-18)
15. Pardubičky 30 5 6 19 34: 77 22 1 (-24)
16. H. Jelení 30 2 5 23 26:117 14 3 (-34)

 

Konečná tabulka sezóny 2013 / 2014

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Č. Třebová 30 20 5 5 64: 23 65   ( 20)
2. Choceň 30 19 6 5 67: 23 63   ( 18)
3. Polička 30 15 8 7 48: 40 53   ( 8)
4. Chrudim 30 16 4 10 56: 32 52   ( 7)
5. Hlinsko 30 16 3 11 48: 38 51   ( 6)
6. Holice 30 14 5 11 53: 49 47   ( 2)
7. Žamberk 30 12 5 13 48: 41 41   ( -4)
8. Moravany 30 11 6 13 58: 52 39   ( -6)
9. Lanškroun 30 10 7 13 42: 49 37   ( -8)
10. Svitavy B 30 10 5 15 46: 62 35   (-10)
11. Letohrad B 30 10 5 15 42: 65 35   (-10)
12. Pardubičky 30 11 1 18 36: 52 34   (-11)
13. Dolní Újezd 30 9 7 14 41: 64 34   (-11)
14. Třemošnice 30 9 6 15 37: 57 33   (-12)
15. Litomyšl 30 9 6 15 40: 55 33   (-12)
16. H. Městec 30 6 7 17 25: 49 25   (-20)