Jdi na obsah Jdi na menu
 

Starší žáci

Mida Sport okresní přebor starších žáků

Zápasy Jarní části sezóny 2016 / 2017

10. kolo    VOLNÝ LOS

11. kolo    16.04. 13:30 NE  Staré Hradiště/CholticeMoravany      : 

12. kolo    23.04. 10:30 NE  Moravany – DFO Pardubice               : 

13. kolo    30.04. 14:00 NE  PřeloviceMoravany                          : 

14. kolo    07.05. 10:30 NE  Moravany – Paramo Pardubice   : 

15. kolo    14.05. 10:30 NE  Moravany – Lázně Bohdaneč/Živanice   : 

16. kolo    20.05. 10:00 SO  Opatovice/LibišanyMoravany           : 

17. kolo    28.05. 10:30 NE  Moravany – Horní Jelení                : 

18. kolo    04.06. 14:00 NE  Mikulovice/Ostřešany Moravany        : 

 

Zápasy Podzimní části sezóny 2016 / 2017

1. kolo    VOLNÝ LOS

2. kolo    04.09. 10:30 NE  Moravany – Staré Hradiště/Choltice     6 : 2

3. kolo    06.09. 17:30 ÚT  DFO PardubiceMoravany                 1 : 6

4. kolo    18.09. 10:30 NE  Moravany – Přelovice                          7 : 2

5. kolo    25.09. 10:00 NE  Paramo PardubiceMoravany            1 : 5

6. kolo    01.10. 12:30 SO  Lázně Bohdaneč/ŽivaniceMoravany  1 : 0

7. kolo    09.10. 10:30 NE  Moravany – Opatovice/Libišany            6 : 1

8. kolo    15.10. 10:00 SO  Horní JeleníMoravany                      1 : 8

9. kolo    23.10. 10:30 NE  Moravany – Mikulovice/Ostřešany        2 : 0

Tabulka podzimní části sezóny 2016 / 2017

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. L. Bohdaneč/Živanice 8 8 0 0 30:2 24 0 0
2. Moravany 8 7 0 1 40:9 21 0 0
3. St. Hradiště/Choltice 8 6 0 2 22:17 18 0 0
4. Opatovice n. L./Libišany 8 5 0 3 22:14 15 0 0
5. Mikulovice/Ostřešany 8 3 0 5 14:12 10 0 1
6. SK DFO Pce 7 3 0 4 18:20 8 1 0
7. H. Jelení 8 2 0 6 13:37 5 1 0
8. Přelovice 8 1 0 7 10:43 3 0 0
9. Paramo Pce 7 0 0 7 6:21 1 0 1

 

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Konečná tabulka sezóny 2015 / 2016

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. St. Hradiště/Choltice 21 17 0 4 88:25 48 3 0
2. Přelovice/Bukovka 21 14 0 7 79:25 44 0 2
3. Opatovice n. L. 21 14 0 7 80:28 42 1 1
4. L. Bohdaneč/Živanice 21 13 0 8 57:29 40 1 2
5. H. Jelení 21 11 0 10 59:58 31 3 1
6. Moravany/Roveň 21 10 0 11 62:52 30 0 0
7. Paramo Pce 21 3 1 17 44:121 12 0 2
8. AFK SKP Pardubice 21 1 1 19 15:146 4 0 0