Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dorost

 1. třída dorostu - skupina A

Zápasy Jarní části sezóny 2017 / 2018

14. kolo  NE  25.03. 15:00  Moravany/Chroustovice – Vítanov             14 : 0

15. kolo  NE  01.04. 16:00  Staré Hradiště – Moravany/Chroustovice    0 : 1

16. kolo  SO  07.04. 15:30 Moravany/Chroustovice – Opatovice n/L      0 : 1

17. kolo  SO  14.04. 13:30  Mikulovice/Ostřešany – Moravany/Chroust. 0 : 3

18. kolo  SO  21.04. 10:30  Moravany/Chroust. – Bohdaneč/Živanice     0 : 1

19. kolo  SO  28.04. 10:00  Moravany/Chroustovice – Zaječice             0 : 2

20. kolo  NE  06.05. 14:30  Dřenice – Moravany/Chroustovice              2 : 0

21. kolo  SO  12.05. 10:30  Slatiňany "B" – Moravany/Chroustovice      4 : 5

22. kolo  SO  19.05. 14:00  Kameničky/Hlinsko "B" – Moravany/Chr.      6 : 1

23. kolo  SO  26.05. 17:00  Moravany/Chroustovice – Miřetice              6 : 1

24. kolo  SO  02.06. 17:00  Heřm. Městec/Choltice – Moravany/Chroust. 3 : 0 kont.

25. kolo  NE  10.06. 13:30  Moravany/Chroustovice – Nasavrky/Ctětín  17 : 1

26. kolo  NE  17.06. 14:30  Paramo Pardubice – Moravany/Chroustovice   1 : 1, pen. 4 : 5

 

Tabulka jarní části sezóny 2017 / 2018

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Kameničky 26 24 0 2 123:29 71 1 0
2. Opatovice nad Labem 26 20 0 6 112:31 60 1 1
3. Moravany 26 18 0 8 81:32 53 1 0
4. Dřenice 26 18 0 8 90:55 53 2 1
5. Heřmanův Městec 26 17 0 9 81:37 52 0 1
6. Zaječice 26 16 0 10 88:33 49 0 1
7. Lázně Bohdaneč 26 15 0 11 71:44 45 1 1
8. PARAMO Pardubice 26 14 1 12 62:40 43 1 1
9. Staré Hradiště 26 13 0 13 67:73 37 2 0
10. Slatiňany B 26 8 0 18 58:79 25 1 2
11. Miřetice 26 8 0 19 61:100 24 1 1
12. Nasavrky 26 4 0 22 48:158 15 0 3
13. Vítanov 26 6 0 20 33:164 14 4 0
14. Mikulovice 26 2 0 24 23:123 8 1 3

 

Zápasy Podzimní části sezóny 2017 / 2018

3. kolo    SO  26.08. 10:00   Opatovice n/L – Moravany/Chroustovice  0 : 3

1. kolo    ST  30.08. 17:00    Vítanov – Moravany/Chroustovice      0 : 3

4. kolo    NE  03.09. 10:00   Moravany/Chroust. – Mikulovice/Ostřešany 3 : 1
                                             (hřiště CHROUSTOVICE)

5. kolo    NE  10.09. 14:00   Bohdaneč/Živanice – Moravany/Chroust.   2 : 1

6. kolo    NE  17.09. 10:00   Zaječice – Moravany/Chroustovice      0 : 1

7. kolo    SO  23.09. 16:00   Moravany/Chroustovice – Dřenice      3 : 2

2. kolo    ČT  28.09. 15:00   Moravany/Chroustovice – Staré Hradiště  3 : 0

8. kolo    NE  01.10. 10:00   Moravany/Chroustovice – Slatiňany "B"  5 : 2
                                             (hřiště CHROUSTOVICE)

9. kolo    SO  07.10. 15:00   Moravany/Chroust. – Kameničky/Hlinsko "B"  2 : 1

10. kolo  NE  15.10. 12:00   Miřetice – Moravany/Chroustovice     1 : 3

11. kolo  SO  21.10. 15:00   Moravany/Chroust. – Heřm. Městec/Choltice  1 : 0

12. kolo  NE  29.10. 14:30   Nasavrky/Ctětín – Moravany/Chroustovice   0 : 5

13. kolo  NE  05.11. 10:30   Moravany/Chroust. – Paramo Pardubice   0 : 1
                                             (hřiště CHROUSTOVICE)

 

Tabulka podzimní části sezóny 2017 / 2018

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Kameničky 13 12 0 1 58:11 36 0 0
2. Moravany 13 11 0 2 33:10 33 0 0
3. Heřmanův Městec 13 9 0 4 44:16 27 0 0
4. Opatovice nad Labem 13 9 0 4 49:22 27 1 1
5. Lázně Bohdaneč 12 9 0 3 43:17 27 1 1
6. PARAMO Pardubice 12 8 0 5 38:12 24 1 1
7. Staré Hradiště 13 7 0 6 44:29 20 1 0
8. Dřenice 13 7 0 6 37:29 20 2 1
9. Zaječice 13 6 0 7 25:17 19 0 1
10. Slatiňany B 13 5 0 8 22:32 15 1 1
11. Miřetice 13 4 0 10 30:53 11 1 0
12. Mikulovice 13 1 0 12 8:52 5 0 2
13. Nasavrky 13 1 0 12 22:76 5 0 2
14. Vítanov 13 2 0 11 9:86 4 2 0